biqsoft, caniasERP Live etkinliğinde katılımcıların ilgi odağı oldu

26.09.2019 Perşembe günü Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’ta gerçekleşen caniasERP Live etkinliğinde biqsoft ekibi katılımcıların ilgi odağı oldu. 700’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleşen etkinlikte caniasERP iş ortaklığının yanı sıra, BI, Dijital Dönüşüm, IoT, Yönetim, Süreç ve Teşvik Danışmanlığı alanlarında da hizmet sunan biqsoft, tek bir çatı altında uçtan uca sunduğu çözüm ailesiyle katılımcıların beğenisini toplamayı başardı. Profesyonel duruşu ve çözüm odaklı yaklaşımı ile biqsoft, IAS ailesinden de tam not aldı.

IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu’nun konuşması ile başlayan oturumlarda, versiyon 8.02 ana başlığı altında, Vision UI, IAS DB, canias IQ, Eş Zamanlı Maliyet, KVKK / ERM ve IoT gibi son derece önemli konulara yer verildi. “5 Sektör 1 Başarı” başlığı ile devam eden oturumda ise, Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşları arasında yer alan ve caniasERP kullanıcısı olan Arcan Makine, Başbuğ Otomotiv, Kale Pratt & Whitney, Türkiye Noterler Birliği ve Yünsa’nın yetkilileri bugüne kadar nasıl başarılı bir şekilde ERP projelerini yönettiklerine dair önemli anektotları etkinlik katılımcılarıyla paylaştılar. Etkinlikte son olarak Ahmet Şerif İzgören sahneye çıktı ve büyüleyen bir içerik ve anlatımla etkinlik katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı.

Son derece prestijli bir organizasyona ev sahipliği yapan IAS, 30. yılını katılımcılarla birlikte İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde verdiği kokteyl ile kutladı.