biqsoft, farklı yerli ve global ERP yazılımlarıyla, Türkiye’de ve yurtdışında satış ve proje tecrübesine sahip sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ile kurulan bir firmadır. Endüstri mühendisleri, bilgisayar mühendisleri ve iktisatçılardan oluşan bu güçlü kadrosuyla biqsoft, bir firmanın uçtan uca tüm gereksinimlerine cevap verebilecek bir çözüm ailesi sunabilmek hedefi ile yola çıkmıştır.

Sektördeki 20 yıla yakın tecrübesi ile biqsoft, ERP’nin yanı sıra, İş Zekası, Endüstri 4.0, IoT, Otomasyon, Dijital Dönüşüm ve özel yazılımlarıyla Finans ve İnsan Kaynakları alanlarında müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

Üreten ve ürettiği çözümlerle de iş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan biqsoft, her geçen gün kendisini bir adım öteye götüren proaktif çalışma anlayışı ile hareket ederek, teknolojik ve sektörel gelişmeleri müşterilerine aktarmayı, müşteri memnuniyetinin en önemli etmenlerinden olarak kabul etmiştir. Bu sayede, hizmet anlayışının en önemli ayağını karşılıklı güven temelleri üzerine kurarak müşterileriyle kurumsallaşma yolunda uzun yıllar birlikte, keyifle çalışmaktadır.

Referanslar